Komunistická strana Číny způsobila epidemii koronaviru a měla by být postavena před Mezinárodní trestní tribunál

A to zejména za utajování vzniku epidemie, ničení důkazů o novém typu viru, znemožnění výzkumu protilátek a záměrné uvedení světa v omyl o nebezpečí nového viru, na základě čehož se mohl virus rozšířit do celého světa, ale i za další zločiny minulosti a současnosti

Na základě níže uvedených faktů jsme v našem institutu IRCC vyhotovili report, který mapuje nejvýraznější lži kterých se Komunistická strana Číny dopustila v průběhu prosince roku 2019 a ledna roku 2020, a který naleznete zde.

Dle zjištěných dat a informací v reportu obsažených, je jednoznačné, že se Komunistická strana Číny dopustila zločinu proti celému světu, který má za následek statisíce mrtvých a biliony amerických dolarů hmotných škod. Jednotlivé důkazy jsou uvedeny níže a v reportu. Vzhledem k uvedenému doporučujeme světu, aby přijal příslušná opatření a postavil Komunistickou stranu Číny před soud. Komunistická strana Číny má ovšem silný vliv v mnoha mezinárodních institucích, ajko je Světová zdravotnická organizace, či Spojené Národy. Proto doporučujeme nejvíce zasaženým národům v čele se Spojenými státy americkými, Ruskem, Brazílií, Velkou Británií, Itálií, Španělska a Německa, jako všem ostatním zasaženým zemí novým koronavirem COVID-19, aby vytvořily nový typ Mezinárodního soudního tribunálu, kde se budou vrcholní představitelé Komunistické strany Číny zodpovídat. Pokud souhlasíte s tímto postojem, můžete vyjádřit svůj názor níže v odpovědním formuláři. Vaše reakce nebudou opomenuty.

Postupy Komunistické strany Číny při zatajování epidemie

Zamlčování důkazů
Čína umlčela lékaře, kteří o viru varovali již v prosinci. Jeden z nich později na virus i zemřel.

Cenzura informací
Stovky čínských občanů byly zatčeny za „šíření fám“ o koronaviru na internetu. Co kdyby ČR zatýkala lidi za sdílení informací o epidemii?

Ničení důkazů
Čínská vláda nařídila v prosinci laboratořím zničit důkazy, zastavit výzkum koronaviru a zkonfiskovala jim jeho vzorky.

Falešné informace
Čínské úřady v lednu sdělily Světové zdravotnické organizaci, že virus se nepřenáší z člověka na člověka.

Nezdravá politika
Taiwan není částí Světové zdravotnické organizace. Ověřoval však informace z Číny a dříve došel k závěru o závažnosti viru.

Popírání problémů
Čína léčila nakaženého transplantací plic. Ovšem většina článků zapomněla zmínit, že si lékař nebyl jist, zda plíce nejsou také nakažené.

Vyjádření Vašeho postoje k postavení KS Číny před soud

Pandemie CCPViru (COVID-19), která po celém světě způsobuje velké množství obětí a dramatické materiální škody, šla dle důkazů uvedených v našem reportu a výše uvedených podkladů, výrazně zpomalit a snížit. Tak by byl dopad na světovou ekonomiku menší a počet obětí nižší. Tedy ano, šlo těmto obětem na životech a materiálním škodám předejít.

Dle dostupných informací mohla Komunistická strana Číny reagovat dříve až o celých šest týdnů, během kterých lhala a zamlčovala informace před celým světem. Dopad by v takovém případě byl až o 95% nižší. Pokud by reagovala o tři týdny dříve, dopad by byl až o 65% nižší. A pokud by reagovala i o jeden týden dříve (vzhledem k velkým přesunům lidí novoročními svátky) by dopad byl nižší o 45%. Nicméně byť vrcholní představitelé bez pochybností věděli, že se schyluje ke katastrofě v podobě vysoce nakažlivé epidemie koronaviru, celé týdny před uzavřením ohniska nákazy města Wu-chan, upřednsotnily svoji pověst a PR, před varováním světa. Tento sobecký čin, je zločin proti světu a měl by být souzen.

Když si vezmete data o počtu nakažených a zemřelých na nový koronavirus, a pokrátíte ho zmíněnými procenty, o kolik by se v takovém případě mohly snížit dopady viru na Váš kontinent, Vaši zemi, Vaše město, Vaše známé a příbuzné?

Více informací je také v našem reportu
o lžích KS Číny v rámci této epidemie

Stáhnout report

8. prosince

Oficiální datum prvního případu nakažení koronavirem, které uznává i WHO (Světová zdravotnická organizace).

30. prosince

Čínští lékaři, mezi nimi i doktor Li Wenliang, který později na virus zemře, zveřejní informace o viru přenositelném z člověka na člověka a jsou zatčeni.

31. prosince

Taiwan se neúspěšně dotazuje WHO na neobvyklý zápal plic. Taiwan dochází k předběžnému závěru, že může jít o virus přenositelný z člověka na člověka.

14. ledna

Světová zdravotnická organizace publikuje na Twitteru informaci, že předběžný výzkum čínských úřadů ukazuje, že virus není přenosný z člověka na člověka.

Taiwan mezitím posílá do Wu-chanu vlastní experty, kteří ověřují, že virus se naopak z člověka na člověka přenáší

Stále 14. ledna

Zejména vedení Komunistické strany
Číny pořádá konferenci o koronaviru, a již v tuto chvíli ví, že virus se přenáší z člověka na člověka, a tedy do všech zemí světa.

WHO mezitím sdílí na Twitteru, že předběžný výzkum čínských úřadů nenalezl důkazy o přenosu z člověka na člověka.

23. ledna

Wu-chan se uzavírá, avšak obyvatelé Číny
mezitím cestovali do všech částí Číny a také do mnoha zemí světa

11. března

WHO vyhlašuje globální epidemii.

IRCC, z.s.
Institute to Research the Crimes of Communism
info@theircc.org

%d bloggers like this: