V našem institutu IRCC se zaměřujeme na zkoumání zločinů komunismu. Čína je největší komunistický režim na světě. Často se v rámci jejich zločinů jedná o pronásledování určitých skupin tzv. nepohodlných lidí, anebo zamlčování podstatných a pravdivých informací. V souvislosti s koronavirem COVID-19 nacházíme úplně stejné postupy lží – ale s globálními následky, následky
pro každého z nás.

Čínská komunistická strana v rámci zachování vlastní pověsti a tváře upřednostňuje dezinformace před pravdou, a to proti životům jak v samotné Číně, tak Evropě a jinde ve světě. Její cenzura informací a potlačování pravdivého obrazu situace způsobily, že se virus mohl bez překážek šířit již koncem prosince loňského roku a začátku letošního, a svět neměl pravdivé informace, na základě kterých by mohl přijmout bezpečnostní opatření včas.

Vyzýváme tímto veřejnost, aby čínskou komunistickou stranu odsoudila za to, že v době globální pandemie bylo její prioritou potlačit pravdu, namísto toho aby varovat svět. Je to zločin proti všem lidem.

STÁHNOUT CELOU ZPRÁVU

https://platform.twitter.com/widgets.js

https://platform.twitter.com/widgets.js